SETKÁNÍ

Moje práce je hluboce ovlivněná setkáním s tradicemi přírodních kmenů Jižní Ameriky, kam jsem na čas odjela a vrátila se s poznáním, které přesahuje všechno, co jsem se mohla do té doby v Evropě naučit. Připadám si, že jsem se vrátila s kufrem plným pokladů. Krásný obraz, že? Setkání žen a moudrých žen v nás jsou vlastně takové víkendové výpravy pro osobní poklad. Dopravním prostředkem je dech, cílovou destinací je tělo. Meditací je dotek, pohyb a hlas. Místo síly máme každá tam, kam si sedneme. Je to náš vlastní zadek. A jaká je nejpraktikovanější duchovní praxe moudrých žen? Vaření a .... každodenní život.


Pátky v dračím blahu

Páteční setkání pro všehny ženy, dcery, matky a babičky…


MOUDRÉ ŽENY V NÁS

Pro lidi, kteří chtějí prohloubit svou lidskou moudrost v každodenním životě a myslí to vážně.

DEVÍTIMĚSÍČNÍ ŽENSKÉ UČENÍ

Domorodí lidé mají zcela odlišné vnímání světa než je to naše civilizované. A přitom je nám v základech velmi blízké. V současné době nám pomáhají zacelovat naše vlastní kořeny a jejich prosba je, abychom se dokázali sami postarat o sebe, o svou zemi a o život dalších generací. Od roku 2004 provozuje zakladatelka Monika Michaelová setkání, kde se lidé učí rozpoznávat své talenty, rozvíjet je a aktivně vytvářet dobré podmínky pro život. Nadační fond pokračuje v této aktivitě a dále ji rozvíjí a zkvalitňuje.

SOBOTNÍ DÝCHÁNKY V DRAČÍM BLAHU

Setkání je pro všechny ženy, které chtějí oživit své ženství, prohloubit svou ženskou moudrost v každodenním životě a myslí to vážně. Bude nás provázet přírodní moudrost, tantra a živá tradice domorodého kmene KOGI u kterého jsem se učila. Můžete se přihlásit na jednotlivá setkání nebo na všechny.

PRAHA

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

MEDICÍNSK0 KRUH - 1.jpg

2018

22 - 25. 11. MOUDRÉ ŽENY V NÁS, třídenní setkání v přírodě

2019

11. - 13. 1. MOUDRÉ ŽENY V NÁS, Beskydy

24. - 27. 1. MOUDRÉ ŽENY V NÁS, třídenní setkání v přírodě

28. – 31. 3. MOUDRÉ ŽENY V NÁS, třídenní setkání v přírodě

23. – 26. 5. MOUDRÉ ŽENY V NÁS, třídenní setkání v přírodě