SETKÁNÍ

Moje práce je hluboce ovlivněná setkáním s tradicemi přírodních kmenů Jižní Ameriky, kam jsem na čas odjela a vrátila se s poznáním, které přesahuje všechno, co jsem se mohla do té doby v Evropě naučit. Připadám si, že jsem se vrátila s kufrem plným pokladů. Krásný obraz, že? Setkání žen a moudrých žen v nás jsou vlastně takové víkendové výpravy pro osobní poklad. Dopravním prostředkem je dech, cílovou destinací je tělo. Meditací je dotek, pohyb a hlas. Místo síly máme každá tam, kam si sedneme. Je to náš vlastní zadek. A jaká je nejpraktikovanější duchovní praxe moudrých žen? Vaření a .... každodenní život.


Pátky v dračím blahu

Páteční setkání pro všehny ženy, dcery, matky a babičky…


PŘÍRODNÍ UČENÍ - VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

Domorodí lidé mají zcela odlišné vnímání světa než je to naše civilizované. A přitom je nám v základech velmi blízké. V současné době nám pomáhají zacelovat naše vlastní kořeny a jejich prosba je, abychom se dokázali sami postarat o sebe, o svou zemi a o život dalších generací. Od roku 2004 svolávám setkání, kde se učíme rozpoznávat své talenty, rozvíjet je a aktivně vytvářet dobré podmínky pro život. Když jsem se k rodině Kogi v roce 2016 na základě jejich pozvání vrátila, přivezla jsem s sebou vzorky vody z 21 míst v České republice. Posbírali jsme vodu z různých pramenů, potoků, řek a vodních nádrží. Přivezla jsem poselství stovek lidí z České republiky, kteří si přejí, aby naše země byla prostorem míru a klidu. Posvátným územím, které je současně rozvodím pro celou Evropu, tedy obrazně je skutečně srdcem našeho kontinentu. Na setkání svolávám lidi, kteří se o vodu a zemi mohou a umí postarat ne jako o hospodářskou komoditu, ale jako o náš domov a přírodní bohatství.

 

SOBOTNÍ DÝCHÁNKY V DRAČÍM BLAHU

Setkání je pro všechny ženy, které chtějí oživit své ženství, prohloubit svou ženskou moudrost v každodenním životě a myslí to vážně. Medicínské kruhy pracují na krásném místě pod Pražským hradem v Jánské ulici, spojené s historií alchymistů a symbolikou draka. Práce medicínského kruhu působí na každou z nás, naše spojení, na vše co tvoříme i na místo, kde se práce odehrává. Můžete se přihlásit na jednotlivá setkání nebo na všechny.

PRAHA